Tallinna Kopli Ametikool

Üldinfo
  • Kopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  • +372 6644670

  • +372 6600476

  • E-R 8:00-17:00

Kaart
Arveldusarve
SEB PANK IBAN: EE311010220061053015 Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus Viitenumber: 5018050050050225

Kontakt

Filtreeri

Kõik Nõunike kogu Nõukogu Õppeosakond Õpetajad Kutseõpetajad Üldharidus Haldusosakond IT Tugi Täiendõppeosakond Meditsiinitöötaja

Ametikoht
 
Nõunike kogu (10)

Vadim Belobrovtsev

Tallinna abilinnapea
6404104
vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee

Lisainformatsioon: 

nõunike kogu esimees


Viivi Lokk

Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist
6404549
viivi.lokk@tallinnlv.ee

Lisainformatsioon: 

nõunike kogu aseesimees


Jüri Kröönström

Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu tegevjuht/juhatuse esimees
ekhhl@ekhhl.ee


Manuela Pihlap

Põhja-Tallinna vanem
manuela.pihlap@tallinnlv.ee


Hannes Maripuu

Tallinna loomaaia aianduse- ja heakorra osakonna peaadnik-juhataja
6943326
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Liina Veskimägi-Illiste

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu juhatuse esimees
liina@folkart.ee


Marina Mihejeva-Holda

BLRT Grupp ASi koolitusjuht
m.mihejeva@blrt.ee


Mihkel Tõkke

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti puudega inimesi toetavate meetmete juhtivspetsialist
mihkel.tokke@tallinnlv.ee


Irene Metsis

Aktsiaseltsi Tallinna Linnatransport personaliosakonna juhataja
irene.metsis@tlt.ee


Siim Sarapuu

Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja
siim.sarapuu@tootukassa.ee

Nõukogu (6)

Kaspar Kaugija

direktor
+3726644676
direktor@tkak.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti kell 9.00-12.00

Annely Tahker

personalijuht
+372 6644675
personal@tkak.ee


Valeria Grinevskaja

õppedirektor
oppedirektor@tkak.ee

Lisainformatsioon: 

vanemapuhkusel

 


Enn Pormeister

haldusdirektor
+3726644671
haldus@tkak.ee


Eleri Cortina

täiendusõppeosakonna juhataja
+372 6644672
koolitus@tkak.ee


Alina Orehhova

kinnisvarahoolduse eriala õppesuunajuht
+372 6644679
kvh@tkak.ee

Õppeosakond (5)

Valeria Grinevskaja

õppedirektor
oppedirektor@tkak.ee

Lisainformatsioon: 

vanemapuhkusel

 


Alina Orehhova

kinnisvarahoolduse eriala õppesuunajuht
+372 6644679
kvh@tkak.ee


Olli Neiman

õppespetsialist
6644670
info@tkak.ee

Vastuvõtuaeg:

esmaspäev, kolmapäev, reede 08:30-12:30
teisipäev, neljapäev 13:00-17:00

Sirpa Saar

õppedirektor
6644680
oppedirektor@tkak.ee


Tiina Matsulevitš

metoodik
+372 6644678
metoodik@tkak.ee

Õpetajad (30)

Natalja Andrejeva

kutseõpetaja
natalja.andrejeva@tkak.ee


Roman Issakov

kutseõpetaja
roman.issakov@tkak.ee


Viktorija Lillemets

kutseõpetaja
viktorija.lillemets@tkak.ee


Tiina Piisang

kutseõpetaja
tiina.piisang@tkak.ee


Tatjana Zamkovaja

kutseõpetaja
tatjana.zamkovaja@tkak.ee


Hille Ahun-Vaarpuu

kutseõpetaja
Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee


Arvo Rääk

kutseõpetaja
arvo.raak@tkak.ee


Jelena Prigodina

kutseõpetaja
jelena.prigodina@tkak.ee


Pärn Ulve

kutseõpetaja
ulvep@hot.ee


Hannes Maripuu

kutseõpetaja
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Õnne Einer

kutseõpetaja
onne.einer@gmail.com


Margit Sondberg

kutseõpetaja
margit.sondberg@tkak.edu.ee


Algi Karits

kutseõpetaja
algi.karits@tkak.ee


Aleksei Amerhanov

kutseõpetaja
amerxanov@gmail.com


Olga Jelfimova

kutseõpetaja
olga.jelfimova@mail.ee


Julija Troitskaja

kutseõpetaja
Julija.Troitskaja@tkak.ee


Kullar Kobin

kutseõpetaja
kullar.kobin@tkak.ee


Erki Palits

kutseõpetaja
erki.palits@tkak.ee


Merike Rammo

kutseõpetaja
merike.rammo@tkak.ee


Evards Puciriuss

kutseõpetaja
edvards.puciriuss@tkak.ee


Indrek Merimaa

kutseõpetaja
indrek.merimaa@tkak.ee


Epp Voll

kutseõpetaja
epp.voll@tkak.ee


Raidmaa Alda

õpetaja
alda@tg.edu.ee


Natalja Nikiforova

õpetaja
natalja.nikiforova@tkak.ee


Eda Kauksi

õpetaja
eda.kauksi@tkak.ee


Reeno Tarm

õpetaja
reeno.tarm@tkak.ee


Galina Šefer

õpetaja
galina.sefer@tkak.ee


Tiina Kivipõld

õpetaja
tiina.kivipold@tkak.ee


Natalja Orlova

õpetaja
natalja.orlova@tkak.ee


Irena Peterson

õpetaja
irena.peterson@tkak.ee

Kutseõpetajad (30)

Natalja Andrejeva

kutseõpetaja
natalja.andrejeva@tkak.ee


Roman Issakov

kutseõpetaja
roman.issakov@tkak.ee


Viktorija Lillemets

kutseõpetaja
viktorija.lillemets@tkak.ee


Tiina Piisang

kutseõpetaja
tiina.piisang@tkak.ee


Tatjana Zamkovaja

kutseõpetaja
tatjana.zamkovaja@tkak.ee


Hille Ahun-Vaarpuu

kutseõpetaja
Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee


Arvo Rääk

kutseõpetaja
arvo.raak@tkak.ee


Jelena Prigodina

kutseõpetaja
jelena.prigodina@tkak.ee


Pärn Ulve

kutseõpetaja
ulvep@hot.ee


Hannes Maripuu

kutseõpetaja
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Õnne Einer

kutseõpetaja
onne.einer@gmail.com


Margit Sondberg

kutseõpetaja
margit.sondberg@tkak.edu.ee


Algi Karits

kutseõpetaja
algi.karits@tkak.ee


Aleksei Amerhanov

kutseõpetaja
amerxanov@gmail.com


Olga Jelfimova

kutseõpetaja
olga.jelfimova@mail.ee


Julija Troitskaja

kutseõpetaja
Julija.Troitskaja@tkak.ee


Kullar Kobin

kutseõpetaja
kullar.kobin@tkak.ee


Erki Palits

kutseõpetaja
erki.palits@tkak.ee


Merike Rammo

kutseõpetaja
merike.rammo@tkak.ee


Evards Puciriuss

kutseõpetaja
edvards.puciriuss@tkak.ee


Indrek Merimaa

kutseõpetaja
indrek.merimaa@tkak.ee


Epp Voll

kutseõpetaja
epp.voll@tkak.ee


Mart Ronk

kutseõpetaja
mart.ronk@tkak.ee


Regina Kikas

kutseõpetaja
regina.kikas@tkak.ee


Dmitri Pšenitšnõi

kutseõpetaja
dmitri.psenitsnoi@tkak.ee


Iraida Zahharova

kutseõpetaja
iraida.zahharova@tkak.ee


Heli Molok

kutseõpetaja
heli.molok@tkak.ee


Martin Vaht

kutseõpetaja
martin.vaht@tkak.ee


Tamara Baciu

kutseõpetaja
tamara.baciu@tkak.ee


Eleonora Tuisk

kutseõpetaja
eleonora.tuisk@tkak.ee

Üldharidus (11)

Raidmaa Alda

õpetaja
alda@tg.edu.ee


Natalja Nikiforova

õpetaja
natalja.nikiforova@tkak.ee


Eda Kauksi

õpetaja
eda.kauksi@tkak.ee


Reeno Tarm

õpetaja
reeno.tarm@tkak.ee


Galina Šefer

õpetaja
galina.sefer@tkak.ee


Tiina Kivipõld

õpetaja
tiina.kivipold@tkak.ee


Natalja Orlova

õpetaja
natalja.orlova@tkak.ee


Karmen Inno

õpetaja
karmen.inno@tkak.ee


Jelena Allas

õpetaja
jelena.allas@tkak.ee


Madis Kraav

õpetaja
madis.kraav@tkak.ee


Ilja Schor

õpetaja
ilja.schor@tkak.ee

Haldusosakond (9)

Enn Pormeister

haldusdirektor
+3726644671
haldus@tkak.ee


Sergei Semenjuk

meister


Galina Linitš

valvur
6644683
galina.linits@tkak.ee


Galina Muru

valvur
6644683
galina.muru@tkak.ee


Larissa Ivanova

puhastusteenindaja


Galina Ojarand

puhastusteenindaja


Jelena Beljutina

puhastusteenindaja


Jelena Rajevskaja

puhastusteenindaja


TKAK Infojuht (IT Tugi)

infojuht
+3726644673
it@tkak.ee

IT Tugi (1)

TKAK Infojuht (IT Tugi)

infojuht
+3726644673
it@tkak.ee

Täiendõppeosakond (1)

Eleri Cortina

täiendusõppeosakonna juhataja
+372 6644672
koolitus@tkak.ee

Meditsiinitöötaja (1)

Anastassia Poltavskaja

meditsiinitöötaja
56200162
kopliametik@kth.ee

Lisainformatsioon: 

Tööaeg:

Teisipäev  —  12:15-16:00

Neljapäev  —  12:15-16:00

Tallinna Kopli Ametikool

Üldinfo
  • Kopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  • +372 6644670

  • +372 6600476

  • E-R 8:00-17:00

Kaart
Arveldusarve
SEB PANK IBAN: EE311010220061053015 Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus Viitenumber: 5018050050050225

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.