Tallinna Kopli Ametikool

General information
  • Kopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  • +372 6644670

  • +372 6600476

  • E-R 8:00-17:00

Map
Arveldusarve
SEB PANK IBAN: EE311010220061053015 Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus Viitenumber: 5018050050050225

Contact

Filter

All Nõunike kogu Management Teachers Teachers Kutseõpetajad Üldharidus Employees IT Tugi Arendusosakond Meditsiinitöötaja

Job position
 
Nõunike kogu (10)

Vadim Belobrovtsev

Tallinna abilinnapea
6404104
vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee

Lisainformatsioon: 

nõunike kogu esimees


Viivi Lokk

Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna juhtivspetsialist
6404549
viivi.lokk@tallinnlv.ee

Lisainformatsioon: 

nõunike kogu aseesimees


Jüri Kröönström

Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu tegevjuht/juhatuse esimees
ekhhl@ekhhl.ee


Manuela Pihlap

Põhja-Tallinna vanem
manuela.pihlap@tallinnlv.ee


Hannes Maripuu

Tallinna loomaaia aianduse- ja heakorra osakonna peaadnik-juhataja
6943326
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Liina Veskimägi-Illiste

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu juhatuse esimees
liina@folkart.ee


Marina Mihejeva-Holda

BLRT Grupp ASi koolitusjuht
m.mihejeva@blrt.ee


Mihkel Tõkke

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti puudega inimesi toetavate meetmete juhtivspetsialist
mihkel.tokke@tallinnlv.ee


Irene Metsis

Aktsiaseltsi Tallinna Linnatransport personaliosakonna juhataja
irene.metsis@tlt.ee


Siim Sarapuu

Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja
siim.sarapuu@tootukassa.ee

Management (10)

Kaspar Kaugija

Director
+3726644676
direktor@tkak.ee

Reception time:

Esmaspäeviti kell 9.00-12.00

Eleri Cortina

arendusjuht
+372 6644672
arendus@tkak.ee


Enn Pormeister

History
+3726644671
haldus@tkak.ee


Olli Neiman

õppespetsialist
6644670
info@tkak.ee

Reception time:

esmaspäev, kolmapäev, reede 08:30-12:30
teisipäev, neljapäev 13:00-17:00

Sirpa Saar

õppetöökorralduse spetsialist
+372 58855338
oppekorraldus@tkak.ee


Alina Orehhova

õppetöökorralduse spetsialist
+372 5595 3303
oppekorraldus@tkak.ee


Anna-Stina Hanson

õppetöökorralduse spetsialist
+372 5303 5414
oppekorraldus@tkak.ee


Helika Tõnnus

Learning Advisor
+372 5688 6910
sotsiaalpedagoog@tkak.ee


Valeria Grinevskaja

õppejuht
oppejuht@tkak.ee

Lisainformatsioon: 

töölt eemal

 


Annely Tahker

personalijuht
personal@tkak.ee

Lisainformatsioon: 

Töölt eemalt. Ametikoha kohusetäitja õppespetsialist Olli Neiman.

Teachers (6)

Valeria Grinevskaja

õppejuht
oppejuht@tkak.ee

Lisainformatsioon: 

töölt eemal

 


Alina Orehhova

õppetöökorralduse spetsialist
+372 5595 3303
oppekorraldus@tkak.ee


Olli Neiman

õppespetsialist
6644670
info@tkak.ee

Reception time:

esmaspäev, kolmapäev, reede 08:30-12:30
teisipäev, neljapäev 13:00-17:00

Sirpa Saar

õppetöökorralduse spetsialist
+372 58855338
oppekorraldus@tkak.ee


Anna-Stina Hanson

õppetöökorralduse spetsialist
+372 5303 5414
oppekorraldus@tkak.ee


Helika Tõnnus

Learning Advisor
+372 5688 6910
sotsiaalpedagoog@tkak.ee

Teachers (28)

Natalja Andrejeva

kutseõpetaja
natalja.andrejeva@tkak.ee


Roman Issakov

kutseõpetaja
roman.issakov@tkak.ee


Tiina Piisang

kutseõpetaja
tiina.piisang@tkak.ee


Tatjana Zamkovaja

kutseõpetaja
tatjana.zamkovaja@tkak.ee


Hille Ahun-Vaarpuu

kutseõpetaja
Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee


Arvo Rääk

kutseõpetaja
arvo.raak@tkak.ee


Jelena Prigodina

kutseõpetaja
jelena.prigodina@tkak.ee


Pärn Ulve

kutseõpetaja
ulvep@hot.ee


Hannes Maripuu

kutseõpetaja
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Õnne Einer

kutseõpetaja
onne.einer@gmail.com


Margit Sondberg

kutseõpetaja
margit.sondberg@tkak.edu.ee


Algi Karits

kutseõpetaja
algi.karits@tkak.ee


Aleksei Amerhanov

kutseõpetaja
amerxanov@gmail.com


Olga Jelfimova

kutseõpetaja
olga.jelfimova@mail.ee


Julija Troitskaja

kutseõpetaja
Julija.Troitskaja@tkak.ee


Kullar Kobin

kutseõpetaja
kullar.kobin@tkak.ee


Erki Palits

kutseõpetaja
erki.palits@tkak.ee


Merike Rammo

kutseõpetaja
merike.rammo@tkak.ee


Evards Puciriuss

kutseõpetaja
edvards.puciriuss@tkak.ee


Epp Voll

kutseõpetaja
epp.voll@tkak.ee


Raidmaa Alda

Mathematics
alda@tg.edu.ee


Natalja Nikiforova

Mathematics
natalja.nikiforova@tkak.ee


Eda Kauksi

Mathematics
eda.kauksi@tkak.ee


Reeno Tarm

Mathematics
reeno.tarm@tkak.ee


Galina Šefer

Mathematics
galina.sefer@tkak.ee


Tiina Kivipõld

Mathematics
tiina.kivipold@tkak.ee


Natalja Orlova

Mathematics
natalja.orlova@tkak.ee


Irena Peterson

Mathematics
irena.peterson@tkak.ee

Kutseõpetajad (28)

Natalja Andrejeva

kutseõpetaja
natalja.andrejeva@tkak.ee


Roman Issakov

kutseõpetaja
roman.issakov@tkak.ee


Tiina Piisang

kutseõpetaja
tiina.piisang@tkak.ee


Tatjana Zamkovaja

kutseõpetaja
tatjana.zamkovaja@tkak.ee


Hille Ahun-Vaarpuu

kutseõpetaja
Hille.Ahun-Vaarpuu@tkak.ee


Arvo Rääk

kutseõpetaja
arvo.raak@tkak.ee


Jelena Prigodina

kutseõpetaja
jelena.prigodina@tkak.ee


Pärn Ulve

kutseõpetaja
ulvep@hot.ee


Hannes Maripuu

kutseõpetaja
hannes.maripuu@tallinnzoo.ee


Õnne Einer

kutseõpetaja
onne.einer@gmail.com


Margit Sondberg

kutseõpetaja
margit.sondberg@tkak.edu.ee


Algi Karits

kutseõpetaja
algi.karits@tkak.ee


Aleksei Amerhanov

kutseõpetaja
amerxanov@gmail.com


Olga Jelfimova

kutseõpetaja
olga.jelfimova@mail.ee


Julija Troitskaja

kutseõpetaja
Julija.Troitskaja@tkak.ee


Kullar Kobin

kutseõpetaja
kullar.kobin@tkak.ee


Erki Palits

kutseõpetaja
erki.palits@tkak.ee


Merike Rammo

kutseõpetaja
merike.rammo@tkak.ee


Evards Puciriuss

kutseõpetaja
edvards.puciriuss@tkak.ee


Epp Voll

kutseõpetaja
epp.voll@tkak.ee


Mart Ronk

kutseõpetaja
mart.ronk@tkak.ee


Regina Kikas

kutseõpetaja
regina.kikas@tkak.ee


Dmitri Pšenitšnõi

kutseõpetaja
dmitri.psenitsnoi@tkak.ee


Heli Molok

kutseõpetaja
heli.molok@tkak.ee


Martin Vaht

kutseõpetaja
martin.vaht@tkak.ee


Iraida Zahharova

kutseõpetaja
iraida.zahharova@tkak.ee


Tamara Baciu

kutseõpetaja
tamara.baciu@tkak.ee


Eleonora Tuisk

kutseõpetaja
eleonora.tuisk@tkak.ee

Üldharidus (11)

Raidmaa Alda

Mathematics
alda@tg.edu.ee


Natalja Nikiforova

Mathematics
natalja.nikiforova@tkak.ee


Eda Kauksi

Mathematics
eda.kauksi@tkak.ee


Reeno Tarm

Mathematics
reeno.tarm@tkak.ee


Galina Šefer

Mathematics
galina.sefer@tkak.ee


Tiina Kivipõld

Mathematics
tiina.kivipold@tkak.ee


Natalja Orlova

Mathematics
natalja.orlova@tkak.ee


Karmen Inno

Mathematics
karmen.inno@tkak.ee


Jelena Allas

Mathematics
jelena.allas@tkak.ee


Madis Kraav

Mathematics
madis.kraav@tkak.ee


Ilja Schor

Mathematics
ilja.schor@tkak.ee

Employees (10)

Enn Pormeister

History
+3726644671
haldus@tkak.ee


Sergei Semenjuk

meister


Kalev Eesalu

kinnisvarahooldaja
+372 53055222


Galina Linitš

valvur
6644683
galina.linits@tkak.ee


Galina Muru

valvur
6644683
galina.muru@tkak.ee


Larissa Ivanova

puhastusteenindaja


Galina Ojarand

puhastusteenindaja


Jelena Beljutina

puhastusteenindaja


Jelena Rajevskaja

puhastusteenindaja


TKAK Infojuht (IT Tugi)

infojuht
+3726644673
it@tkak.ee

IT Tugi (1)

TKAK Infojuht (IT Tugi)

infojuht
+3726644673
it@tkak.ee

Arendusosakond (1)

Eleri Cortina

arendusjuht
+372 6644672
arendus@tkak.ee

Meditsiinitöötaja (1)

Anastassia Poltavskaja

meditsiinitöötaja
56200162
kopliametik@kth.ee

Lisainformatsioon: 

Tööaeg:

Teisipäev  —  12:15-16:00

Neljapäev  —  12:15-16:00

Tallinna Kopli Ametikool

General information
  • Kopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

  • +372 6644670

  • +372 6600476

  • E-R 8:00-17:00

Map
Arveldusarve
SEB PANK IBAN: EE311010220061053015 Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus Viitenumber: 5018050050050225

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.